O nás

Vítejte ve světě luxusu, kvality a originality.

Marrgofashion patří mezi prodejny, kde v příjemném prostředí najdete módní trendy pro dámy a sportovně elegantní styl pro pány.

Dámy se u nás obléknou na svatbu, ples, večírek, promoce, do práce či města. Zastoupeny jsou značky Andrea Martiny, Texhal, Pratto, Bastet, Risca, Lerros, Time Zone, Nami, Anna Garden, Oliver, Agata re.

Dívky i zralé ženy, které se chtějí cítit a vypadat mladě si také u nás přijdou na své a to v oblečení z Francie a Itálie.

Ze sortimentu nabízíme letní šaty, dlouhé společenské šaty, koktejlky či luxusní originální šaty, kalhoty, sukně, halenky, tuniky, saka, kabáty, bundy, kostýmy, trička, kabelky, bižuterii, šály, šátky…

To vše u nás najdete.

Naším cílem je spokojený zákazník, který odchází nejen s vhodným oděvním kouskem na danou příležitost, ale také s pocitem skvělého kulturního zážitku.

Nově jsme se pustili do šití vlastních modelů pod značkou Marrgofashion. Prozatím v podobě šifonových tunik, halenek s originálním prvkem ve výstřihu a šálů. Dle možností se snažíme svým zákaznicím plnit jejich představy. Nabízíme krejčovské úpravy, dle dohody i šití oděvů na míru či doobjednání zboží z katalogu, pokud není správná velikost či barva skladem.

Od srpna 2013 je možné si u nás zapůjčit luxusní společenské šaty zahraničních značek JORA, VIKTORIE JANE, COLET.

Marrgofashion přináší styl a eleganci.

Vážíme si našich stálých zákazníků i těch, kteří k nám zavítají náhodou.

Těšíme se na Vás.

Majitelka butiku Margita Zlámalová

Jsme také na sociálních sítích.